Jak wybrać lotki wolframowe- film „How to” Bob Anderson

Bob Anderson- film "How to"

Bob Anderson- film "How to"

Film pochodzi ze strony firmy darterskiej Unicorn: http://www.unicorn-darts.com

Tłumaczenie własne wypowiedzi Boba*:

W późnych latach 60’tych i wczesnych 70’tych nastąpiła rewolucja w darcie. Materiał, z którego robiono wszystkie barrele lotek dart zmienił się drastycznie.

Lotki tradycyjnie wykonywane były z miedzi- były więc duże. Wtedy nadeszła era wolframu- bardzo, bardzo gęstego materiału. Oznacza to, że można było zacząć robić lotki o takiej samej wadze, ale o połowę mniejsze, niż miedziane.

Korzyści z tego są oczywiste. Im więcej lotek wrzucisz w potrójne pole 20, tym więcej punktów dostaniesz. Masz tylko 3 lotki, aby tego dokonać. Przy trzech wspaniałych, dużych i grubych lotkach miedzianych było to bardzo rzadkie. Teraz jest to na porządku dziennym- przy lotkach wolframowych.

Pokażę Ci, co mam na myśli. To jest przykład tego, o czym mówię.

Więc, tutaj mamy miedziane lotki o wadze 22… może 23 gramy. Spójrzcie na rozmiar.

To są lotki wolframowe, które także ważą 22-23 gramy. Porównaj je. Jest o wiele prościej wcisnąć tą trójkę „kumpli” w pole 3×20 niż miedziane.

Teraz mamy absolutnie tysiące różnych lotek wolframowych dostępnych na rynku. Wszystkie one są ekstremalnie skuteczne i z pewnością jest gdzieś tam komplet idealny dla Ciebie. Czy to będą króciutkie i krępe „Dum Dum” czy długie i wysmukłe jak te (czy cokolwiek pomiędzy), każde lotki wolframowe są warte swojej ceny.

Nie ma reguł, określających jaki rodzaj, jaki model czy waga jest najlepsza dla Ciebie. To musisz już znaleźć i dobrać do siebie najlepiej pasujący Ci komplet lotek. Po prostu kupując komplet i sprawdzając je. W końcu znajdziesz te jedne, które naprawdę będą dla Ciebie idealne. To jest jedynie skutek prób i błędów.

* jeśli znasz angielski na poziomie trochę lepszym od przedszkolnego- posłuchaj sam. Moje tłumaczenie to „wariacja na temat” i nie biorę za nią odpowiedzialności.

Może Ci się również spodoba

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie były zgodne z prawdą i jak najwyższej jakości.
Jeśli jednak zauważyłeś błąd, lub masz jakieś sugestie- prosimy o kontakt.