eDARTER- piękno, prostota i funkcjonalność

eDARER- wpisywanie wyników

eDARER- wpisywanie wyników

Chciałem dzisiaj zaprezentować licznik do darta on-line stworzony przez rodaka- Piotra Serafina, który w zupełności spełni wymagania większości graczy.

Po wejściu na stronę licznika http://edarter.com znajdujemy proste opcje i w mgnieniu oka możemy ustawić interesującą nas rozgrywkę.

 

eDarter- ustawienia

eDarter- ustawienia

Spośród gier do wyboru dokładnie to, co potrzebne: 501 i 301. Wciskamy Let’s play Darts i widzimy ekran wpisywania wyników:

eDARER- wpisywanie wyników

eDARER- wpisywanie wyników

Po prawej stronie duża tarcza na której za pomocą kursora myszki wskazujemy zdobyte punkty. Po lewej aktualny wynik, oraz średnia punktów w grze.

Wielkim plusem jest możliwość cofnięcia źle klikniętego wyniku- pomyłki już niestraszne.

Można także stronę w łatwy sposób rozszerzyć na cały ekran. Co ciekawe- autor pomyślał, abyśmy mieli w tym przypadku dostęp do zegara w prawym, górnym rogu (tylko trochę za mały moim osobistym zdaniem).

Mam nadzieję, że autor będzie dalej pracował nad swoim rozwiązaniem, bo już w tej chwili jest godne polecenia. Liczę, że w przyszłości będzie można wyłączyć dźwięki, oraz będzie możliwość rejestracji i przeglądania swoich postępów.

EDIT: 23 sierpnia wprowadzona została możliwość wyłączenia dźwięków 🙂
EDIT: 09.2012 wprowadzono opcję „Faul”. Po przekroczeniu wyniku pojawia się napis „Faul”, wynik jest przywracany do stanu sprzed kolejki, a średnia punktów jest uaktualniana. Wszystko automatycznie.

Zdecydowanie warto jednak sprawdzić i… używać.

http://edarter.com

eDarter.com

eDarter.com

Może Ci się również spodoba

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie były zgodne z prawdą i jak najwyższej jakości.
Jeśli jednak zauważyłeś błąd, lub masz jakieś sugestie- prosimy o kontakt.