Darter Krzysztof Kciuk w drużynie Unicorn!

Darter Krzysiek Kciuk podpisuje umowę z Unicorn

Darter Krzysiek Kciuk podpisuje umowę z Unicorn //zdjęcie http://jarchitekt.pl

Ma dopiero 32 lata, a już zainteresowała się nim największa firma darterska na świecie.

Krzysztof „The Thumb” Kciuk (http://krzysztofkciuk.com) jest darterem mieszkającym w Krakowie. Gra od 2003 roku, a już w 2010 roku, jako jedyny dotychczas Polak, wystąpił na najbardziej prestiżowych zawodach darterskich na świecie- Mistrzostwach Świata organizacji PDC. Były to zawody transmitowane dla wielomilionowej publiczności przez telewizję SkySport.

 

Firma Unicorn od 1937 roku produkuje najwyższej klasy sprzęt do gry w darta. Tarcza tej firmy, Eclipse Pro, używana jest na wszystkich transmitowanych przez TV turniejach. Zawodnicy firmy Unicorn sięgali po Mistrzostwo Świata już 26 razy. Wśród tego doborowego towarzystwa jest m.in. Phil „the Power” Taylor (15-krotny Mistrz Świata), Raymond van Barneveld, czy James Wade.

Sukcesy Polaka zwróciły uwagę właścicieli firmy Unicorn. Zdecydowali się objąć zawodnika opieką sponsorską, która będzie obowiązywała przez przynajmniej 2 lata.

Krzysztof Kciuk nie kryje zadowolenia: „Jestem zachwycony i bardzo dumny z nawiązania współpracy. Uważam, że dzięki tej umowie jestem w stanie wejść na zdecydowanie wyższy pułap sztuki darterskiej”.

W ramach umowy specjalnie dla naszego reprezentanta zostaną przygotowane lotki sygnowane jego nazwiskiem. Lotki wkrótce ukażą się na rynku.

„Bardzo cieszymy się z szansy, która otwiera się przed Krzyśkiem”- mówi Agnieszka Chmielecka, właścicielka sklepu Dart Town, który jest oficjalnym dystrybutorem firmy Unicorn w Polsce. „Na tej umowie nasza współpraca się nie kończy, a zaczyna. Liczymy na sukcesy międzynarodowe, które wzmocnią pozycję polskiego darta”.

Miejmy nadzieję, że współpraca Krzysztofa Kciuka z Unicorn będzie się rozwijać, a doświadczenie firmy pozwoli naszemu zawodnikowi wspiąć się na darterskie wyżyny i rywalizować z najlepszymi.

Więcej informacji: Krzysiek Kciuk w Unicorn

Ogłoszenie sponsora: http://www.unicorn-darts.com/news/2012/8/22/polish-star-joins-unicorn.aspx

Może Ci się również spodoba

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie były zgodne z prawdą i jak najwyższej jakości.
Jeśli jednak zauważyłeś błąd, lub masz jakieś sugestie- prosimy o kontakt.