Darts Scoreboard- najwygodniejszy na Androida

Dart.com.pl rekomenduje

Jeśli jeszcze nie używasz, to koniecznie sprawdź: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haaz.dartsscoreboard

Przeglądając zasoby sklepu Google natknąłem się na ten niepozorny programik: Darts Scoreboard stworzony przez kogoś o nicku „Haaz”.

Miał wszystko, co powinien posiadać program do liczenia punktów, chociaż niczym szczególnym się nie wyróżniał. Jednak już po chwili używania stwierdzam z całą pewnością: jest to najwygodniejszy program na Androida, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.

Na każdym ekranie bardzo łatwo trafić bezbłędnie w przyciski, które reagują błyskawicznie. Po wielu miesiącach używania stwierdzam, że jest niesamowicie stabilny i niezawodny.

Darts Scoreboard- grafika

Grafika może się podobać… chociaż nie musi. Bez fajerwerków i wodotrysków. Postawiono na prostotę i czytelność. Jednocześnie rozmieszczenie przycisków zapewnia funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Darts Scoreboard- grafika

Darts Scoreboard- grafika

 

Darts Scoreboard- widok i wpisywanie punktów

Program obsługuję grę w trybie od 1 do aż 4 graczy. Możemy wybrać widok podstawowy w którym nie mamy absolutnie żadnych rozpraszaczy. Po prostu wygodna klawiatura i wynik:

Widok podstawowy

Widok podstawowy

Jeśli chcemy mieć podgląd na średnią, najwyższe zejście i kilka innych statystyk, to możemy włączyć widok zaawansowany- szczególnie polecany na dużych ekranach:

Widok zaawansowany

Widok zaawansowany

A tak wygląda gra w 4 osoby:

Dart gra w 4 osoby

Dart gra w 4 osoby

Darts Scoreboard- opcje i konfiguracja

Przed grą możemy ustawić:

– imiona graczy,

– ilość punktów do zejścia (od 101 do 1201),

– ustawienie liczby legów i/lub setów do końca lub nieskończonej liczby legów/setów

Opcji nie ma bardzo dużo, ale są wszystkie, których się często używa. Używając tego licznika uważam, że na co dzień więcej nie jest potrzebne. Właściwie do konfiguracji się nie zagląda. Wszystko po jednym ustawieniu jest zapamiętane i wystarczy kliknąć „graj”.

Licznik do darta Opcje

Licznik do darta Opcje

Darts Scoreboard- szybka gra

Może się zdarzyć, że akurat nie chcesz ustawiać opcji lub potrzebujesz szybkiego uruchomienia programu, gdyż właśnie ktoś wyzwał Cię na pojedynek o piwo.

W takich przypadkach jednym kliknięciem możesz także ustawić widok kalkulatora:

Opcja kalkulator

Opcja kalkulator

Chociaż osobiści uważam, że widok podstawowy jest dużo wygodniejszy.

 

Darts Scoreboard- minusy

Program ma jeden minus (który jednocześnie jest jego wieeelką zaletą)- prostota. Brak jest tutaj opcji gry w krykieta, golfa. Nie posiada opcji otwierania piwa i przewidywania wyników wyścigów F1.

Program pozwala na uruchomienie gry x01 i wygodne licznie punktów. Koniec i kropka.

Tak niewiele, a jednak tak dużo. Gratulacje dla autora.

 

Dart.com.pl rekomenduje

Jeśli jeszcze nie używasz, to koniecznie sprawdź: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haaz.dartsscoreboard

Może Ci się również spodoba

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie były zgodne z prawdą i jak najwyższej jakości.
Jeśli jednak zauważyłeś błąd, lub masz jakieś sugestie- prosimy o kontakt.