Dart w TV- gdzie oglądać?

Dart w TV- transmisje

Dart w TV- transmisje

Pomimo, iż w Wielkiej Brytanii dart jest 2 najchętniej oglądanym sportem, to w Polskiej telewizji prawie nie ma transmisji, dzięki którym moglibyśmy emocjonować się rozgrywkami.

Więc jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają turnieje darta na światowym poziomie, poczuć atmosferę gry i podziwiać grę czołowych zawodników- czytaj dalej.

Turnieje dart w TV

W Polskiej telewizji możemy na tą chwilę zobaczyć tylko część zawodów organizacji BDO. Nie są to transmisje pełne, ale przynajmniej na półfinały i finały możecie liczyć na kanale Eurosport. Dodatkowym plusem (zwłaszcza dla początkujących graczy) jest komentarz w rodzimym języku.

Osoby posiadające telewizję satelitarną mają także szansę oglądać wybrane pojedynki na kanałach Sport 1 (dawny DSF).

 

Gdzie oglądać dart- internet płatne

Całkowicie legalnie możesz oglądać wszystkie telewizyjne turnieje organizacji PDC na stronie: http://www.livepdc.tv. Strona jest jednak płatna: 5 £ za 30 dni dostępu lub 50 £ za cały rok wszystkich transmisji. Można płacić kartą kredytową lub poprzez PayPal. Uwaga: po zapłaceniu automatycznie uruchamiana jest subskrypcja kolejnych płatności.

Dostęp poprzez płatną stronę daje bardzo dobrą jakość transmisji (nawet HD) i możliwość oglądania materiałów archiwalnych.

Należy także pochwalić poziom obsługi klienta- ewentualne problemy załatwiane są od ręki. Oznacza to, że jeśli w trakcie turnieju o godzinie 20:30 nie możesz dostać się na konto/nie widzisz transmisji/inne- najpewniej w przeciągu paru minut otrzymasz pełną pomoc poprzez email.

 

Dart jak oglądać- internet darmowe

Jeśli masz już legalną transmisję w TV, lub wykupiłeś dostęp poprzez stronę PDC, ale jednak potrzebujesz alternatywnego dostępu, to nie musisz już za niego drugi raz płacić. Z pomocą przychodzą witryny udostępniające streaming video. Jakość jest o wiele niższa, połączenia potrafią się zrywać, lub też wyskakują reklamy, ale można obejrzeć.

Przykłady takich stron:

  • http://livetv.ru/pl/allupcoming/ (zakładka dart pojawia się, jeśli w niedalekiej przyszłości odbędzie się transmisja)
  • http://cricbox.tv
  • http://mypremium.tv/
  • http://pl.justin.tv/directory/sports
  • http://www.frombar.tv/
  • http://www.thefirstrow.eu/
  • http://www.day.to/
  • http://aliez.tv/
  • http://www.hahasport.com/
  • witryny zakładów bukmacherskich

Jak oglądać dart?

Podałem Ci kilka sposobów dzięki którym obejrzysz turnieje dart na świecie.

Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i emocjonuj się pięknem darta.

Może Ci się również spodoba

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie były zgodne z prawdą i jak najwyższej jakości.
Jeśli jednak zauważyłeś błąd, lub masz jakieś sugestie- prosimy o kontakt.